
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 60 (MSX-60)
- Немає в наявності
- Код: OT_930471
53 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 60 (MSX-60) - універсальний багатофункціональний силовий тренажер для дому, за допомогою якого ви зможете підтримувати своє тіло в належній формі. Завдяки продуманій конструкції та комплектації додатковими пристосуваннями, на тренажері можливо виконувати багато різних силових вправ на всі групи м'язів. Дана модель має 70-кілограмовий набірний ваговий стек для достатнього рівня навантаження. Безперечна перевага фітнес-станції - її компактні розміри, що дозволяють користуватися тренажером навіть в умовах міської квартири.
Особливості:
- Вага стека - 70 кг із кроком 4,54 кг.
- Комбінований жим від грудей і батерфляй (регулюється по горизонталі та вертикалі).
- Верхній блок для тяги за допомогою широкої ручки.
- Нижній блок для тягових вправ за допомогою прямої ручки.
- Розгинач для ніг із поролоновими валиками з покриттям із екошкіри.
- Розгинач для ніг регулюється в 4-х положеннях (по горизонталі).
- Сидіння регулюється в 2-х положеннях (по вертикалі).
- Основа сидіння та спинки - поролон високої щільності з покриттям із екошкіри.
- Рама зі сталевої прямокутної труби 50x70 мм.
- Порошкове фарбування рами стійке до подряпин.
- Сталеві троси із поліуретановим покриттям.
- Шківи із шарикопідшипниками.
- Захист вантажного блоку для додаткової безпеки.
- В комплекті широка ручка для тяги, пряма ручка для тяги, вузька ручка для тяги, лямка для ноги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 134 кг |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Система навантаження | Блокова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 142 кг |
| Тип | Мультистанція |
| Габарити паковання | Коробка 1-183 x 64 x 17 см<br />_x000D_Коробка 2 - 174 x 20 x 17 см<br />_x000D_Коробка 3 - 37,5 x 33,5 x 19 см<br />_x000D_ Коробка 4,5 x 33,5 x 19 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння — 41 x 32 x 5,5 см<br />_x000D_ Розміри спинки — 66 x 32 x 5,5 см |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | MSX-60 |
| Назва | Мультистанція Toorx Multifunction Station MSX 60 (MSX-60) |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 53 000 ₴









