
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40)
- Готово до відправки
- Код: OT_930558
9 500 ₴
8 729 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) призначена для виконання в домашніх умовах вправ на м'язи спини, прес, біцепс і трицепс.
Особливості:
- Сидіння та парта Скотта мають регулювання.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 136 x 71,5 x 24,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 28 кг |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 139 см |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 30 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння — 85 x 25 x 5 см<br/>_x000D_ Розміри парти Скотта — 46 x 25,5 x 5 см<br/>_x000D_ Сталевий каркас з профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм<br/>_x000D_ |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-40 |
| Назва | Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 8 729 ₴






