
Лава для жиму Toorx Weight Bench WBX 90 (WBX-90)
- Готово до відправки
- Код: OT_930559
17 800 ₴
16 379 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лава для жиму Toorx Weight Bench WBX 90 (WBX-90) призначена для комплексного силового тренування в домашніх умовах, направленого на різні групи м'язів.
Зверніть увагу: грифом та дисками тренажер не комплектується!
Особливості:
- Нахил сидіння регулюється в трьох положеннях: 0-30°.
- Нахил спинки регулюється в п'ятьох положеннях: 0-90°.
- Стійки регулюються в трьох положеннях: 90-107,5-127,5 см.
- Максимальне навантаження на стійки - 120 кг.
- Максимальне навантаження на розгинач для ніг - 50 кг.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 89,5 x 92,5 x 188,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 38 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 см |
| Ширина | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 40 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння — 40,5 x 40 x 5 см<br />_x000D_ Розміри спинки — 77 x 29 x 5 см<br />_x000D_ Розміри парти Скотта - 43 x 26 x 5 см<br />_x000D_сталевий каркас з профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-90 |
| Назва | Лава для жиму Toorx Weight Bench WBX 90 (WBX-90) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 16 379 ₴



