
Тенісний стіл Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E)
- Немає в наявності
- Код: OT_929788
25 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E) - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 4 мм із металевою крайкою по периметру. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та місцями для зберігання м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
- Всепогодний тенісний стіл для вулиці та приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням, офіційних розмірів ITTF, ідеально підходить для домашнього використання.
- Каркас та ніжки з металевих трубок Ø25 мм із порошковим фарбуванням.
- Ігрова поверхня з меламінових плит товщиною 4 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса Ø125 мм обертаються на 360°, полегшуючи переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал стільниці | меламін |
| Застосування | вуличні |
| Товщина стільниці | 4 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 |
| Вага в пакованні | 50 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 156 x 10 x 140 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри в складеному вигляді (з сіткою): 184 x 69 x 163 см<br />_x000D_ Розміри в складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 69 x 163 см |
| Клас | Аматорські |
| Комплект постачання | Стіл<br/>_x000D_ Сітка |
| Конструкція | Складно |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E) |
| Особливості | Сітка в комплекті; Наявність коліщаток |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Да |
| Стара ціна | 24999 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
- Ціна: 25 000 ₴



