
Тенісний стіл Joola Aluterna Blue (11650)
- Немає в наявності
- Код: OT_930775
42 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Всепогодний стіл для настільного тенісу Joola Aluterna встановлює стандарт першокласної гри на відкритому повітрі. Завдяки стійкості до атмосферних впливів та інноваційним функціям цей стіл забезпечує винятковий досвід гри в настільний теніс просто неба. У комплект входять сітка та затискний механізм.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
-
Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
-
Стійкий до атмосферних впливів - алюмінієва композитна поверхня товщиною 6 мм забезпечує стійкість до любих погодних умов.
-
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Aluterna виготовлений з металевого профілю шириною 50-мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
- Покриття антивідблиску - спеціальне покриття поверхні столу, віддзеркалює менше сонячного світла в порівнянні зі стандартною стільницею.
-
Режим для одного гравця - адаптуйтеся до вашої гри завдяки двом окремим складаним половинкам, які переводять тенісний стіл в одиночний режим гри, це забезпечує можливість тренування без спаринг-партнера. Насолоджуйтеся гнучкістю тренувань у своєму власному темпі.
- Стабільність ігрової поверхні - Ніжки, що регулюються по висоті, забезпечують стабільну рівну ігрову поверхню, а фіксатори на колесах утримують тенісний стіл Joola Aluterna на місці.
- Легке транспортування Транспортуйте тенісний стіл за допомогою 4-х подвійних коліщаток з фіксаторами на кожній половині стола. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
- Економія простору для зберігання - інноваційний механізм складання з подвійною системою блокування (double anti-tip device), що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
- Швидке і просте налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилин. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- Відповідає європейським стандартам (EN 14468-1B) для шкіл і спортивних клубів.
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал стільниці | Алюмінієвий композит |
| Особливості | Наявність коліщаток |
| Застосування | вуличні |
| Товщина стільниці | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67.5 |
| Вага в пакованні | 87,5 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 15 х 145 х 160 см |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Клас | *** Для прогресивних гравців |
| Комплект постачання | Стіл<br/>_x000D_ Сітка |
| Конструкція | Складно |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Aluterna Blue (11650) |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Да |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
- Ціна: 42 000 ₴





