
Тенісний стіл Joola Transport Blue (11271)
- В наявності
- Код: OT_930936
34 000 ₴
32 649 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Стіл для настільного тенісу Transport від німецького виробника JOOLA завдяки 8 транспортним коліщаткам є дуже мобільним і його легко переміщати. Він має пластину стільницю товщиною 19 мм і металевий каркас товщиною 30 мм, а також металеву основу з порошковим покриттям. Крім того, стіл Joola Transport має механізм складання з подвійною системою блокування. Стіл Joola Transport ідеально підходить для активного відпочинку, клубів або шкільних спортивних занять. Відповідає європейському стандарту EN 14468-1
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
- Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
-
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 19 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Transport забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
-
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Transport виготовлений з металевого профілю шириною 30х20мм мм, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
- Режим для одного гравця - адаптуйтеся до вашої гри завдяки двом окремим складаним половинкам, які переводять тенісний стіл Joola Transport в одиничний режим гри, це забезпечує можливість тренування без спаринг-партнера. Насолоджуйтеся гнучкістю тренувань у своєму власному темпі.
-
Стабільність ігрової поверхні - ніжки, що регулюються по висоті, забезпечують стабільну та рівну ігрову поверхню.
-
Легке транспортування - кожну половину стільниці Joola Transport можна переміщати на 4 поворотних коліщатках, що полегшує транспортування. Колеса з гумовим покриттям забезпечують стабільність і покращують мобільність, дозволяючи швидко позиціювати стіл.
-
Економія простору для зберігання - інноваційний механізм складання з подвійною системою блокування (double anti-tip device), що запобігає перекиданню, дозволяє легко складати дві окремі половини столу, заощаджуючи цінний простір.
- Швидке та безпроблемне налаштування - Витрачайте більше часу на гру та менше на збирання. Тенісний стіл Joola Transport для приміщень поставляється на 95% попередньо зібраним, що дозволяє встановити його за 15 хвилин. Насолоджуйтеся швидким і простим процесом встановлення.
- Відповідає європейському стандарту EN 14468-1А для столів для настільного тенісу
- У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Наявність коліщаток |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Товщина стільниці | 19 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 |
| Вага в пакованні | 90 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 160 × 146 × 13 cm |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Клас | *** Для прогресивних гравців |
| Комплект постачання | Стіл, сітка, затискний механізм |
| Конструкція | Складно |
| Назва | Тенісний стіл Joola Transport Blue (11271) |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 32 649 ₴









