
Аерохокей Garlando Zodiac (ZODIAC)
- Готово до відправки
- Код: OT_930564
24 000 ₴
21 849 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аерохокей Garlando Zodiac (ZODIAC) призначений для активного відпочинку всієї родини. Округлий профіль без гострих країв підкреслюється опуклими ніжками, що надає даній моделі оригінального та привабливого зовнішнього вигляду. Акуратна комбінація чорного кольору та алюмінію покриває дуже міцну та стабільну структуру, що робить цей стіл придатним для колективного використання. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, а також швидкість і координацію рухів.
Особливості:
- Ігрове поле із ламінованого МДФ товщиною 18 мм для тривалого використання.
- Борти покриті матеріалом проти ударів і подряпин. Заокруглені кути, покриті чорним ПВХ із алюмінієвими вставками, а також відсутність гострих країв підвищують безпеку столу.
- Чотири випуклі опорні ніжки із МДФ товщиною 8 мм та покриттям із чорного ламінованого ПВХ забезпечують стійкість ігрової поверхні.
- Ніжки посилені поперечними панелями, що надають столу необхідну стійкість.
- Ігрова поверхня із МДФ товщиною 2,5 мм, стійка до подряпин і ударів, проста в обслуговуванні та чищенні.
- Ігрова поверхня має кілька невеликих отворів для передачі повітряного потоку від вентилятора. Повітря виходить під постійним тиском, створюючи однорідну повітряну подушку.
- Потужний вентилятор під ігровим полем із живленням від електромережі та кнопкою On/Off для вмикання та вимикання.
- Швидке та легке вилучення шайби після гола через відсіки за воротами.
- 4 біти та 4 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів реалізований за допомогою табло з електронним лічильником.
- Електронний лічильник видає звук кожного разу, коли забивається гол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930564 |
| Вага в пакованні | 50 кг |
| Тип | Аерохокей |
| Вік | З 10 років |
| Габарити паковання | 188 x 97 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_ Електронний лічильник окулярів<br/>_x000D_ 4 біти<br/>_x000D_4 шайби |
| Назва | Аерохокей Garlando Zodiac (ZODIAC) |
| РОЗМІРИ | 182 x 91 x 79 см |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Розміри ігрового поля | 170 x 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 20499 |
| Штрихкод | 8029975755038 |
- Ціна: 21 849 ₴
