
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16)
- Немає в наявності
- Код: OT_930631
1 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Баскетбольний щит Garlando Portland (BA-16) призначений для активного відпочинку найменших любителів баскетболу. Завдяки складаному кошику, що заощаджує місце, і практичним гачкам для підвішування на дверях, він стане приємною розвагою навіть вдома. Щит також підходить для зовнішнього використання.
Особливості:
- Виконаний із пластику товщиною 20 мм із подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Оснащений металевими гачками на задній частині для кріплення на дверях.
- Щит зі сталевим кільцем Ø30 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою з можливістю використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Щит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,5 кг |
| Габарити паковання | 72,5 x 46 x 7 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Розмір | 71 x 45 x 2 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Black/Grey/Red |
- Ціна: 1 999 ₴

