
Більярдний стіл Garlando Dallas Black (DALLAS)
- Немає в наявності
- Код: OT_930460
6 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більярдний стіл Garlando Dallas Black (DALLAS) невеликий за розміром, із нанесеною розміткою та призначений для тих, хто має обмежений простір вдома. Модель ідеально підходить для використання дітьми та новачками, які хочуть почати грати в пул весело та невибагливо.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 110 x 55 см.
- Корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям чорного кольору прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям чорного кольору.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите класичним зеленим сукном.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи із сіткою для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу з білим битком діаметром 38 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 107 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір сукна | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Вага столу | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 21,2 кг |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Габарити паковання | 125 x 70 x 15 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Лузи | Мережа |
| Розміри столу | 120 х 65 х 79 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 6 099 ₴

