
Більярдний стіл Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4)
- Немає в наявності
- Код: OT_930461
18 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більярдний стіл Garlando Chicago 4 Grey Oak (CHICGR4) розміром чотири фути та призначений для тих, хто не має багато місця вдома. Модель ідеально підходить для використання новачками, які хочуть почати грати в пул на столі з елегантним дизайном і увагою до деталей.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 140 x 70 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору сірого дуба прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Чорні опорні ніжки та поперечки кольору сірого дуба із МДФ товщиною 12 мм із меламіновим покриттям.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 12 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Бортова гума із L-подібним профілем для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 48 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 122 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір сукна | Винний |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Лузи | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага столу | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 58 кг |
| Різновид сука | Taclon |
| Вікова категорія | Підліткові |
| Габарити паковання | 170 x 97 x 18 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Розміри столу | 156 x 86 х 79 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 18 100 ₴





