
Більярдний стіл Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7)
- Немає в наявності
- Код: OT_930464
32 299 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більярдний стіл Garlando Virginia 7 Dark Walnut (VIRG7) - професійна модель розміром сім футів, в елегантному дизайні, оснащена всіма функціями, необхідними для якісної гри в повному комфорті.
Особливості:
- Розміри ігрового поля - 200 x 100 см.
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Хромовані накладки на кутових лузах.
- Опорні ніжки та поперечки із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям кольору темного горіха.
- Опорні ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для встановлення столу на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із МДФ товщиною 22 мм покрите якісною тканиною Taclon класичного зеленого кольору.
- Поручні з нанесеними маркерами для ідеального контролю траєкторій.
- Бортова гума із трикутним профілем К-66 для правильного відскоку кулі.
- Лузи з відкритим кошиком для ручного вилучення кулі відповідають американському стандарту.
Комплектація:
- Комлект пронумерованих куль для пулу серії Standard із білим битком діаметром 57 мм.
- Два дерев'яних киї довжиною 145 см.
- Трикутник.
- Дві крейди.
- Щітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Колір сукна | Винний |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | МДФ |
| Каркас | МДФ |
| Лузи | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага столу | 125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 148 кг |
| Різновид сука | Taclon |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Габарити паковання | 243 x 149 x 25 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Розміри столу | 225 x 125 х 79 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 32 299 ₴





