
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062)
- Готово до відправки
- Код: OT_930454
4 000 ₴
3 679 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) - якісний продукт з сучасним дизайном. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску має підвищену стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в шістьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 144 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 78 до 93 см.
- Загальна вага - 4,97 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 4.97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З логотипом |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски<br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою<br/>_x000D_ Регулювання за висотою |
| Розмір | 110 х 32 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Колір | Ліма |
- Ціна: 3 679 ₴









