
Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W)
- Готово до відправки
- Код: OT_930512
2 900 ₴
2 719 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W) - витвір італійської майстерності, з яким ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Модель обладнана автоматичною фіксацією положень, що значно спрощує її використання. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол зі стовідсоткової бавовни органічного походження та має підкладку з пінополіуретану великої щільності. Стійкість забезпечується широкими ніжками, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 169 x 45 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 142 x 95 x 45 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 5,6 кг.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Опори дошки виготовлені зі сталевої трубки Ø28 мм, а стійки конструкції мають Ø35 мм.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 6,1 кг |
| Висота | 95 мм |
| Габарити паковання | 172 х 50 х 10 см |
| Декорування | Однотонні |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Регулювання за висотою<br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 142 x 95 x 45 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 x 40 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 719 ₴



