
Дошка для прасування Colombo Giove (A142LB3P) (Special Offer)
- Немає в наявності
- Код: OT_930835
2 819 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Giove (A142LB3P) виготовлена безпосередньо в Італії, тому має витончений дизайн та високу надійність. Стійки дошки обладнані коліщатами, що значно спрощує її переміщення. Чохол виготовлений зі стовідсоткової бавовни та має мольтонову підкладку. Розміри робочої поверхні забезпечують швидке та легке прасування навіть великих речей. Регулювання по висоті з автоматичною фіксацією дозволяє знайти оптимальне положення для комфортного прасування. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 174 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 165 x 95 x 46 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,6 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач проводу.
- Полиця для одягу.
- Тримач для плічок.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Чохол має мольтонову підкладку.
- Модель оснащена коліщатами для зручного пересування.
- В комплект входить електричний подовжувач.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
Увага! Незначні пошкодження на чохлі, що виникли під час транспортування.
Артикул товару: 930835| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 9,1 кг |
| Висота | 95 мм |
| Габарити паковання | 177 х 51 х 14 см |
| Гаранійний термін | 1 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Підставка для парогенератора <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Полиця для білизни <br/>_x000D_підкладка з металевою сіткою <br/>_x000D_ Тримач дроту |
| Розмір | 165 x 95 x 46 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 130 x 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 819 ₴





