
Дошка для прасування Colombo Profi (A135L08W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931018
3 100 ₴
2 909 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дошка для прасування Colombo Profi (A135L08W) – це чудове рішення для вашого дому, що поєднує в собі якість, функціональність та сучасний дизайн. Вона зробить процес прасування більш зручним, швидким і приємним.
Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ергономічна підставка під праску з фіксуючим отвором, запобігає ковзанню праски. Це забезпечує додаткову безпеку і зручність під час прасування, дозволяючи вам безпечно розміщувати гарячу праску.
Т-подібна конструкція ніжок забезпечує максимальну стійкість і запобігають ковзанню дошки під час використання. Пластикові накладки на ніжках додатково захищають підлогу від подряпин і слідів, забезпечуючи додаткову стійкість.
Термостійкий чохол зі стовідсоткової бавовни органічного походження та має підкладку з пінополіуретану великої щільності.Це створює ідеальні умови для прасування, оскільки чохол забезпечує м’яку поверхню, яка сприяє якісному прасуванню одягу без утворення складок.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 169 х 41 х 5 см
- Розміри в робочому положенні - 142 х 41 х 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 6,1 кг.
- Регулювання по висоті в 4-х положеннях.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 6,6 кг |
| Висота | 950 мм |
| Габарити паковання | 176 х 46 х 10 см |
| Довжина: | 1420 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розміри в складеному вигляді | 169 x 41 x 5 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 x 40 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Підлогові дошки |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 410 мм |
- Ціна: 2 909 ₴
