
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931021
5 700 ₴
5 119 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 173 x 48 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 163 x 48 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 7,8 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Ніжки виготовлений з алюмінієвої трубки Ø 60 х 38 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,2 кг |
| Висота | 950 мм |
| Габарити паковання | 175 х 50 х 12 см |
| Довжина: | 1630 мм |
| Матеріал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Підставка для парогенератора <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розміри в складеному вигляді | 173 x 48 x 9 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 130 x 44 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Підлогові дошки |
| Колір | зелений |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 5 119 ₴
