
Дошка для прасування Colombo Super Euro (A122L09W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931264
1 950 ₴
1 829 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Super Euro (A122L09W) - має металеву сітчасту основу, яка сприяє кращій циркуляції пари для ефективного прасуваня. Завдяки цьому конденсат не накопичується під час прасування парою. Також є система регулювання висоти в 4 положеннях від 53 см до 88 см, що дозволяє легко встановити дошку на зручному рівні. Чохол дошки виготовлений зі 100% органічної бавовни і має м'яку підкладку. Прасувальна дошка практична, легка, проста у використанні, у закритому вигляді займає мало місця.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 34 х 88 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 x 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Вага - 3,6 кг.
- Регулювання по висоті в 4 положеннях.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під праску.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 110 см |
| Матеріал чохла | Металізована тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4 кг |
| Габарити паковання | 164 х 38 х 10 см |
| Особливості | Підставка для праски<br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 128 x 34 x 88 см |
| Розміри в складеному вигляді | 158 x 34 x 4 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 829 ₴
