
Дошка для прасування Colombo Cupido (A122L13W-N)
- Готово до відправки
- Код: OT_931265
2 450 ₴
2 299 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Cupido (A122L13W-N) - це надійний, функціональний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок, а бавовняний чохол забезпечує легке ковзання праски і відмінний результат прасування. Дошка має зручну підставку під праску та сталеві ніжки діаметром 20мм. Регульована по висоті в 5-ти положеннях ця дошка забезпечить комфорт під час прасування, а її робоча поверхня розміром 114 x 36 см підійде для різних типів речей.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 158 x 38 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 134 x 38 x 90 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 114 x 36 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 90 см.
- Загальна вага - 4,3 кг.
- Регулювання по висоті в 5 положеннях.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø20 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 114 см |
| Матеріал чохла | Металізована тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4,6 кг |
| Габарити паковання | 162 х 42 х 8 см |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 134 х 38 х 90 см |
| Розміри в складеному вигляді | 158 x 38 x 4,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 299 ₴
