
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Plata (K08001-1029)
- Немає в наявності
- Код: OT_931468
2 299 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Plata (K08001-1029) - ідеальний помічник, який не забере багато простору. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Алюмінієві ніжки, що легко складаються, з неслизькими пластиковими опорними точками для кращого зчеплення, запобігання шуму та можливих подряпин на опорній поверхні. Завдяки висувному гачку дошку можна повісити на вішак. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Прасувальна дошка стійка до високих температур. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Досить широка для прасування будь-якого одягу, наприклад штанів, блузок, сорочок тощо.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 72 х 29 х 4 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 72 х 29 см.
- Загальна вага - 1,52 кг.
- Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин.
- Стійка до високих температур.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Ніжки легко складаються.
- Висувний гачок для підвішування дошки.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 70 см |
| Матеріал чохла | Металізована тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 1.52 кг |
| Висота | 13.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,7 кг |
| Габарити паковання | 72 х 31 х 6 см |
| Особливості | Регулювання за висотою _x000D_ Перфорована основа робочої поверхні |
| Розмір | 72 х 29 х 13,5 |
| Розміри в складеному вигляді | 72 х 29 х 4 см |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
- Ціна: 2 299 ₴
