
Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R)
- Немає в наявності
- Код: OT_929730
5 300 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Швидке та легке вилучення м'ячів і шайб після гола через відсіки за воротами.
- 2 чорно-білі м'ячі, 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 15,5 кг |
| Габарити паковання | 105 x 66 x 11 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_4 механічних лічильника окулярів<br/>_x000D_12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій)<br />_x000D_6 ручок<br />_x000D_2 м'ячі<br />_x 2 біти<br />_x000D_2 шайби |
| Назва | Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Настільний футбол; Аерохокей |
- Ціна: 5 300 ₴






