
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO)
- Немає в наявності
- Код: OT_929902
46 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) - офіційний стіл Міжнародної федерації настільного футболу ITSF, призначений для тренувань професійних гравців і змагань Pro Tour. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із ДВП середньої щільності товщиною 25 мм із меламіновим покриттям.
- Поставляється з офіційною табличкою Official Training Table із серійним номером.
- Прочні сталеві ніжки квадратного січення 9х9 см, покриті довговічною сріблястою фарбою.
- Компенсатори нерівності підлоги нового типу для ідеально рівного ігрового поля на будь-якій поверхні.
- Ігрове поле із загартованого антиблікового шліфованого скла з наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Гумові бампери довжиною 21 мм замість пружин. Вони підтримують постійну відстань між гравцем і стінкою, запобігаючи проходженню м’яча та дозволяючи йому м’яко притискатись до стінки. Таким чином, вони зменшують або усувають «мертві зони» на штангах. Також гра тихіша, з меншим шумом від корпусу під час гри.
- Гумові бампери на воротарській штанзі утримують голкіпера в межах воріт.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що представляють собою стилізовану людську фігуру, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не піднімаються, не переміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Пластикові ручки з ергономічними рукоятками.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Змагальні лічильники очок, що дозволяють відзначати ігрові сети та голи.
- В комплекті 10 стандартних м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 |
| Вага в пакованні | 78 кг |
| Габарити паковання | 152 x 82 x 33 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_2 механічних лічильники окулярів<br/>_x000D_ 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br />_x000D_8 ручок<br />_x000D_10 м'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлог |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 46 000 ₴








