
Настільний футбол Garlando F-Mini Soccer Game (FMINIRSOCCER)
- Немає в наявності
- Код: OT_929491
3 582 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Garlando F-Mini Soccer Game (FMINIRSOCCER) - настільний футбол для дітей, створений для того, щоб принести максимальне задоволення навіть в умовах невеликої дитячої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель футбольного столу всюди, а яскравий дизайн корпусу з кольоровим принтом сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол Garlando F-Mini Soccer Game (FMINIRSOCCER) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Опорні ніжки із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям.
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що повністю обертається, та особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Фігурки гравців помаранчевого та синього кольору закріплені на штангах індивідуально.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
- У комплекті 2 чорно-білих м'ячі.
- Упаковка із міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 16 кг |
| Габарити паковання | 103 x 57 x 12 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_2 механічних лічильники окулярів<br/>_x000D_12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій)<br />_x000D_ 6 ручок<br />_x000D_2 м'ячі |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-Mini Soccer Game (FMINIRSOCCER) |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 582 ₴





