
Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO)
- Немає в наявності
- Код: OT_929493
8 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) - ідеальний футбольний стіл для юних талантів. Модель виготовлена із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Міцні чорні ніжки із МДФ мають хромовані проміжні поперечини та компенсатори нерівності підлоги для ідеальної стійкості. Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9. За співвідношенням ціни та якості цей стіл стане чудовим подарунком для гравців-початківців.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 15 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Елегантні та міцні ніжки із МДФ із чорним меламіновим покриттям та хромовані сполучні планки забезпечують максимальну стійкість під час гри.
- Стандартні хромовані вирівнювачі для ідеально рівного ігрового поля на нерівній підлозі.
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті наскрізні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що повністю обертається, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 3 захисники - 4 півзахисники - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Фігурки гравців червоного та синього кольору закріплені на штангах індивідуально.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
- У комплекті 2 чорно-білих м'ячі.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 12 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 1040 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 30 кг |
| Габарити паковання | 129 x 66 x 13 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_2 механічних лічильники окулярів<br/>_x000D_ 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br />_x000D_8 ручок<br />_x000D_2 м'ячі |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-3 Maplewood (F3ACULNO) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлог |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 8 799 ₴






