
Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL)
- Немає в наявності
- Код: OT_929901
40 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, що робить його придатним для гри в будь-якому місці: від дому до офісу та бару. Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 25 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже початковий вигляд.
- Елегантні похилі ніжки із МДФ товщиною 40 мм із меламіновим покриттям.
- Ніжки столу можна легко скласти, а чотири гумові торцеві накладки дозволяють столу спиратися на підлогу, перебуваючи у вертикальному положенні.
- Модель оснащена колесами для переміщення після того, як ніжки були складені.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм. Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 |
| Вага в пакованні | 78 кг |
| Габарити паковання | 150 x 80 x 36 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_2 механічних лічильники окулярів<br/>_x000D_ 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br />_x000D_8 ручок<br />_x000D_10 м'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги<br/>_x000D_Складна конструкція |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 40 000 ₴




