
Стійка для дисків Toorx Rack 25 mm (RPD-25)
- Готово до відправки
- Код: OT_931146
4 800 ₴
4 499 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою стійки для ваг Toorx ви можете зручно та безпечно зберігати свої вагові диски з внутрішнім отвором 25-30 мм. 7 підставок дозволяють розмістити диски загальною вагою 300 кг. Конструкція розроблена таким чином, що ризик перекидання мінімальний завдяки центральному розподілу ваги.

Особливості:
- Виготовлена з металу
- 7 підставок дозволяють розмістити диски загальною вагою 300 кг.
- Мінімальний ризик перекидання завдяки центральному розподілу ваги.
Технічні характеристики:
Розмір: 73 x 38 x 95 см.
Вага - 9 кг.
Матеріал - метал.
Комплектація:
Стійка для дисків - 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна стійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 9,3 кг |
| Габарити паковання | 100 х 74 х 6 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові характеристики | 7 підставок |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Призначення | Стойки |
| Особливості | Підставка для аксесуарів |
| РОЗМІРИ | 73 x 38 x 95 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 499 ₴
