
Холодильник автомобільний Brevia 50л
- Готово до відправки
- Код: LO_22535
14 200 ₴
13 449 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник автомобільний Brevia 50л (арт. 22535) з компресором LG — однокамерний компресорний автохолодильник чорного кольору з компресором LG. Працює від 12/24 В та 220 В.
Технічні характеристики:
- Об’єм: 50 л
- Колір: чорний
- Компресор: LG
- Температурний режим: від -20°C до +20°C
- Напруга: DC 12/24 В, AC 110/220 В
- Потужність: 60 Вт
- Кількість камер: 1
- Внутрішній розмір (ШхВхГ): 453х416х270 мм
- Габарити зовнішні (ШхВхГ): 608x511x365 мм
- Вага: 13 кг
Особливості:
- Зміна напряму відкривання дверей, антивібраційний пластиковий корпус
- Керування з мобільного телефону (Bluetooth), LED-дисплей, USB
- Підсвітка камери, захист акумулятора автомобіля від розрядження
- Два режими: MAX (швидке охолодження) та ECO (енергозбереження)
Комплектація: холодильник, адаптер 220 В (2 м), кабель 12/24 В (3,5 м), інструкція, гарантійний талон.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Загальний об`єм | 50 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Термостат | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання ґаджетів | Да |
| Тип | Компресорний |
| Мобільна програма, iOS, Android | Да |
| Об'єм | 50 л |
| Охолодження | до -20°C |
| Живлення | 12В|220В|24В |
| Підігрів | до 20°C |
| Зливний отвір | Немає |
| Тип | Однокамерний |
- Ціна: 13 449 ₴








