
Холодильник автомобільний Brevia 40л
- Готово до відправки
- Код: LO_22560
14 200 ₴
13 479 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник автомобільний Brevia 40л (арт. 22560) — місткий двокамерний автохолодильник з незалежним регулюванням температури для кожної камери. Працює від 12/24 В та 220 В.
Технічні характеристики:
- Об'єм: 40 л
- Температурний режим: від -20°C до +20°C (окреме регулювання)
- Напруга: DC 12/24 В, AC 110/220 В (через адаптер)
- Потужність: 60 Вт
- Кількість камер: 2 (дві кришки)
- Зливний отвір: є
- Внутрішній розмір: камера 1 (263x281x426 мм); камера 2 (175х281х254 мм)
- Зовнішні габарити (ШхГхВ): 608x365x512 мм
- Вага: 12,9 кг
Особливості:
- Окреме регулювання температури в обох камерах (дві кришки)
- Керування зі смартфона (iOS/Android), LED-дисплей, Bluetooth
- Зміна напрямку відкривання дверей, антивібраційний корпус
- Два режими (MAX/ECO), захист АКБ авто від глибокого розрядження
Комплектація: холодильник, адаптер 220 В (2 м), кабель 12/24 В (3,5 м), інструкція, гарантійний талон.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 24 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Загальний об`єм | 40 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 512 мм |
| Ширина | 608 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Двокамерний |
| Охолодження | до -20°C |
| Мобільна програма, iOS, Android | Да |
| Підігрів | до 20°C |
| Зливний отвір | Да |
| USB для заряджання ґаджетів | Немає |
- Ціна: 13 479 ₴




