
Акумулятор для портативних пристроїв Globex Me Power 20000mAh
- Немає в наявності
- Код: GX_4820183720931
1 119 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний мобільний акумулятор (УМБ) Globex Me Power 20000 mAh – це надійне та безпечне джерело живлення для всіх Ваших мобільних пристроїв. Пристрій оснащений 9 рівнями інтелектуального захисту, які забезпечують захист від навантаження за силою струму, перезарядження, перегріву, різних перенапруг, коротких замикань та інших несправностей.
Цифровий LED-дисплей, що розташований на корпусі УМБ, забезпечує зручний моніторинг рівня заряду пристрою. Матеріал корпусу виконаний із міцного полікарбонату та ABS-пластику, а чорний колір надає йому елегантного вигляду.
Комплект поставки включає УМБ ємністю 20000 mAh, кабель USB to micro USB для зарядки, а також документацію. Батарея виконана на основі літій-полімерного типу, що відрізняється високою продуктивністю та надійністю.
Пристрій має кілька виходів для зарядки мобільних пристроїв: два USB-виходи з потужністю 5В/2.1А та один USB Type-C вихід також із потужністю 5В/2.1А. Входи для зарядки включають Micro Input та Type-C Input з потужністю 5В/2.1А. Стандарти швидкого заряджання QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC забезпечують ефективну зарядку пристроїв.
УМБ Globex Me Power 20000 mAh має компактні розміри 160x80x20 мм і важить всього 436 грам, що робить його зручним для перенесення та використання у подорожах та поїздках.
Цифровий LED-дисплей, що розташований на корпусі УМБ, забезпечує зручний моніторинг рівня заряду пристрою. Матеріал корпусу виконаний із міцного полікарбонату та ABS-пластику, а чорний колір надає йому елегантного вигляду.
Комплект поставки включає УМБ ємністю 20000 mAh, кабель USB to micro USB для зарядки, а також документацію. Батарея виконана на основі літій-полімерного типу, що відрізняється високою продуктивністю та надійністю.
Пристрій має кілька виходів для зарядки мобільних пристроїв: два USB-виходи з потужністю 5В/2.1А та один USB Type-C вихід також із потужністю 5В/2.1А. Входи для зарядки включають Micro Input та Type-C Input з потужністю 5В/2.1А. Стандарти швидкого заряджання QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC забезпечують ефективну зарядку пристроїв.
УМБ Globex Me Power 20000 mAh має компактні розміри 160x80x20 мм і важить всього 436 грам, що робить його зручним для перенесення та використання у подорожах та поїздках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globex |
| Країна виробник | Україна |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 436 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 119 ₴

