
Годинник настінний Technoline WT600 Red (WT600 rot)
- Немає в наявності
- Код: DA_DAS301792
690 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Technoline WT600 Red не стане окрасою інтер'єру, проте він відмінно виконає свою основну функцію завдяки білому циферблату, на якому чітко читаються чорні стрілки і чорні цифри, в той час як секундна стрілка має червоний колір. Економічний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 225 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Red (червоний)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х30
- Розміри в упаковці, мм: 255х255х40
- Вага без упаковки, кг: 0.225
- Вага в упаковці, кг: 0.320
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.225 |
| Вага в пакованні, кг | 0.320 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Времена, Мінут, Секунди |
| Комплект постачання | Времена; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція російською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У дитячу, У кухню, В офіс, Універсальні |
| РОЗМІРИ | 250 х 250 х 30 мм |
| Розміри в пакованні | 255 х 255 х 40 мм |
| Розміри циферблата | 225 x 225 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пори настінні |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходи | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Времена |
| Колір | Червоний |
| Штрихкод | 4029665206004 |
- Ціна: 690 ₴

