
Годинник настінний Technoline WT7210 White/Silver (WT7210)
- Немає в наявності
- Код: DA_DAS301798
1 490 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маючи широкий корпус зі сталі та білосніжний циферблат закритий натуральним склом, настінний годинник Technoline WT7210 White/Silver виглядає стильно і дорого. На відміну від деяких вичурних моделей, його лаконічний дизайн ніколи не вкаже на несмак господарів оселі, та підкреслить ділову робочу обстановку в офісі.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 235 мм;
- Матеріал корпуса: сталь
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Silver (сріблястий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х45
- Розміри в упаковці, мм: 260х260х55
- Вага без упаковки, кг: 0.570
- Вага в упаковці, кг: 0.710
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.570 |
| Вага в пакованні, кг | 0.710 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Времена, Мінут |
| Комплект постачання | Времена; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція російською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню, У кухню, В офіс, Універсальні |
| РОЗМІРИ | 250 х 250 х 45 мм |
| Розміри в пакованні | 260 х 260 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 235 x 235 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пори настінні |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходи | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Времена |
| Колір | Сріблястий |
| Штрихкод | 4029665072104 |
- Ціна: 1 490 ₴



