
Газовий гриль Signet 390 Broil King 946883
- Немає в наявності
- Код: GR_007351
59 900 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Газовий гриль Signet 390 black Broil King 946883
Газовий гриль Signet 90 з бічною конфоркою та вертелом канадського бренду Broil King.
Гриль має дуже привабливий дизайн:
- Кришка та камера виготовлена з литого алюмінію.
- Додаткові столики із нержавіючої сталі. Без полиць.
- У кришку вмонтовано термодатчик.
- Закрита ніша для газового балона.
- Гриль укомплектований двома великими колесами та двома маленькими коліщатками з фіксаторами.
- Поздовжній пальник використовується для приготування страв на рожні.
- У грилі встановлені три основні потужні пальники з горизонтальними соплами по обидва боки.
У комплекті з грилем йде вертел, який працює від мережі, та знімач решітки.
Об'ємукамери та смаженої поверхні 38 х 63,5 см гриля вистачить дляприготування 8-10 стейків. У грилі встановлені великі додаткові решітки зфарфоровим покриттям для доготування або розігріву страв. Важкі чавуннірешітки можна використовувати на обидві сторони. Гриль має тривідділення під решітки, які можна замінити, наприклад, суцільноючавунною поверхнею (планчею) для приготування жирних продуктів.
Великоїсмаженої поверхні вистачить нагодувати і велику сім'ю, і гучну компаніюдрузів. Підсмажте соковиті котлети для гамбургерів, хрусткі ковбаски тасосиски для хот догів, а булочки викладіть на верхню полицю длядоготування. На вечерю можна подати смажений яловичий стейк з овочамигриль, або хрусткі курячі крильця з соусом, приготовленим на бічнійконфорці. Гриль дасть можливість приготувати великий шматок м'яса нарожні і закоптити його за допомогою коробочки для копчення та тріски.
Длязапуску гриля Вам необхідно докупити: шланг з редуктором для адаптаціїта підключення, газовий балон металевий або композитний та перехідникдля заправки газових балонів. У нішу розміщуються балони до 24 літрів.
- Бічний пальник потужністю 2,7 кВт.
- Чавуннірешітки Broil King можна користуватися з двох сторін. З одного бокурешітки загострені для нанесення фірмового малюнка на стейку, а з іншогобоку – мають поглиблення для утримання соку та запікання курки чиніжної риби.
- Зручні ручки регулятори лінійного потоку, що обертаються на 180 градусів, забезпечують плавне регулювання температури.
- Електричний підпал дозволить максимально швидко та просто розпалити ваш гриль у будь-яку погоду.
- Фірмовийбічний пальник лівому престолі в 2.7 кВт дозволить вам готувати щебільше страв. Створюйте апетитні гарніри, супи чи соуси, поки на гриліготується основна страва.
- Міцні великі колеса - зручно переміщати гриль територією
- Міцнібічні полиці обладнані гачками для інструментів. Бічні полицівиготовлені з нержавіючої сталі легко та швидко складаються длякомпактного зберігання гриля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Комплектація рожном | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 1440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Да |
| Глибина | 590 мм |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість камер | 1 |
| Наявність бічного пальника | Да |
| Наявність ніжок | Немає |
| Площа робочої поверхні | 3 946,3 см2 |
| РОЗМІР ПАКОВКИ | (ВхШхГ, см): 64,7 х 102,2 х 60,3 |
| Колір | Серебристий |
- Ціна: 59 900 ₴





