
Сковорода Quan, QN94046
- В наявності
- Код: GR_007974
16 900 ₴
16 219 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода Quan, QN94046Висота 10 див. Глибина 60 див. Ширина 60 див. Вага, кг: 10 кг. Сумісність: Комплект 3-в-1 Основа зі стінками від вітру + Гриль + Вок Quan Large (QN94008), Решітка для смаження до грилю-вогнища Quan Large (QN94053)) Матеріал: Нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quan art Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність | Комплект 3-в-1 Основа зі стінками від вітру + Гриль + Вок Quan Large (QN94008), Решітка для смаження до грилю-очега Quan Large (QN94053) |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 16 219 ₴
