
Плита, планча чавунна 44х21x1.2см для Sovereign Broil King 11220
- Готово до відправки
- Код: GR_003372
5 490 ₴
5 309 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виконано з: високоякісного чавуну Форма: прямокутна Розміри, см.: 42,9 х 21,1 Сумісність: з грилями Broil King Sovereign 90; XL90 Колір: чорний Особливості: Високоякісна чавунна сковорода прямокутної форми, яка є двосторонньою. Ця лита плита з чавуну має матову порцелянову обробку. На даній сковороді можна смажити на грилі багато різних продуктів, наприклад рибу, м'ясо і овочі. М'ясо виходить соковитим і з рум'яною скоринкою, а овочі тануть у роті. Їжа, приготована на цій плиті, відрізняється чудовим ароматом і апетитним виглядом. Виріб вироблено з надійних матеріалів, тому прослужить довгий час. В інтернет-магазині таку прямокутну сковороду для гриля можна купити за найкращою ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання | 22.2 x 43.8 x 3.2 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Чавун |
| РОЗМІРИ | 22.2 х 43.8 х 3.2 см |
- Ціна: 5 309 ₴
