
Вбудований газовий гриль BILEX485 | BILEX485RBPSS-1-RU
- Немає в наявності
- Код: GR_003734
84 990 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Створіть літню кухню будь-яку на Ваш смак на відкритому повітрі за допомогою гриль поверхні Napoleon BILEX-485, що вбудовується. Три трубчасті пальники із нержавіючої сталі забезпечують рівномірне нагрівання. Використовуйте один, два або всі три пальники, щоб пекти, смажити або навіть коптити на цьому універсальному газовому грилі. Висока якість решітки для приготування з нержавіючої сталі зберігають тепло і створюють традиційний для Napoleon хвилястий малюнок на Вашому продукті. Миттєва система JETFIRE™ стріляє струмінь полум'я щоб запалити пальники, гарантуючи що пальники в грилі будуть запалюватися щоразу. Готувати їжу на відкритому повітрі протягом усього літа – зручно, просто, приємно та економно. Не використовуючи духовку, будинок буде прохолодним, а приготування кулінарних творінь на грилі зробить Вас героєм домашнього господарства. Додатковий чавунний піддон для вугілля або трубка-футляр для копчення перетворює Вашу вбудовану газову поверхню BILEX-485 на вугільний гриль-коптильню. Ви можете насолоджуватися копченими витворами навіть на газовому грилі. Готуйте всі Ваші улюблені страви на грилі, який чудово вписується у Вашу ідеальну відкриту кухню.
Якість, функціональність і стиль Napoleon®, втілені в кожному грилі, стануть ідеальним доповненням для вашого патіо на відкритому повітрі. Створіть свій індивідуальний барбекю майданчик на відкритому повітрі за допомогою грилів Napoleon®, що вбудовуються, у поєднанні з літніми модульними кухнями Oasis™. Комплектація:
- 5 Пальник | 18,4 кВт;
- можна готувати на вугіллі за допомогою спеціального піддону з чавуну;
- основна поверхня для приготування 68 х 46 см;
- допоміжні грати для приготування 68 х 18 см;
- двостінна відкидна кришка з нержавіючої сталі;
- датчик температури ACCU-PROBE™;
- барбекю решітки з нержавіючої сталі запатентованої форми WAVE™;
- задній керамічний інфрачервоний пальник для рожна;
- 4 основні товстостінні довговічні трубчасті пальники з нержавіючої сталі з перехресним запалюванням;
- гриль-система з нержавіючої сталі;
- система миттєвого запалювання JETFIRE™;
- ручки керування EASY SET™ із підсвічуванням i-Glow™ для більш комфортного керування в темний час доби;
- технічний набір для обслуговування гриля ;
- обмежена довічна гарантія.
- основні пальники: потужність - 14,4 кВт, витрата - 1047 г/год;
- задній пальник: потужність - 4 кВт, витрата - 291 г/год.
Разом: потужність - 18,4 кВт, витрата - 1338 г/ч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Napoleon |
| Країна виробник | Канада |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 560 мм |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність бічного пальника | Немає |
| Площа робочої поверхні | 68 х 46 см; |
| Колір | Серебристий |
- Ціна: 84 990 ₴

