
Автозапуск для дизельного генератора Matari ATS 40
- Немає в наявності
- Код: MR_AVR-40
12 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичне введення резерву Matari ATS 40 для дизельного генератора забезпечує:
- - автоматичний запуск/зупинку генератора за відсутності/наявності основного джерела живлення;
- - можливість запуску/зупинки генератора у ручному режимі;
- - Індикація режимів роботи;
- - металевий корпус з можливістю настінного кріплення:
- - кабель підключення до генератора входить до комплекту постачання.
Гарантія: 2 роки.
характеристики| Кількість фаз | універсальний 220 В / 380 В |
|---|---|
| потік | 20 А / 40 А |
| Напруга мережі | 230 В ± 20% / 400 В ± 20% |
| Запуск | автоматичний + ручний |
| Габарити (висота х ширина х глибина), не більше | 430x380x150 мм |
| Маса, не більше | 6 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | Matari |
| Застосування системи | Для генераторів |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Режим роботи | Робочий |
| Тип управління | Локальне |
| Автоматичний пуск | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 6 кг |
| Умови експлуатації | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
- Ціна: 12 000 ₴

