
Дизельний генератор Matari MB 50 50/55 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MB50-1
630 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Дизельний генератор Matari MB50 – надійне та продуктивне обладнання, здатне забезпечити безперервне електроживлення в умовах відсутності підключення до загальної електромережі. Генератор має резервну потужність 55 кВт та номінальну потужність 50 кВт, що дозволяє впоратися з більшістю побутових, комерційних та виробничих енерговитратних завдань.
Синхронний альтернатор гарантує стабільну роботу в одно та трифазному (220/380 В) режимі, дозволяє підключити більшість побутових та промислових пристроїв. Завдяки рідинному охолодженню генератор працює тривалий час без зупинок.
Матарі MB50 оснащений дизельним двигуном Baudouin, який працює на оптимальних оборотах (1500 об/хв). Об’єм паливного бака складає 145 літрів, а витрата палива (при 60% навантаженні) 7 літри на годину – це забезпечує тривалий час роботи без необхідності частої заправки.
Особливості та переваги дизельного генератора Matari MB50
Габарити дизельного генератора Matari MB50 2550x1050x1300 мм, вага 1305 кг – він зручний для транспортування та встановлення. Завдяки низькому рівню шуму (68 дБа) модель ідеально підходить для використання в областях, де є обмеження за рівнем шуму (біля житлових будинків, офісів тощо).
Важливою перевагою даного генератора є наявність автоматики, що забезпечує керування живленням. Також у ньому встановлено мультиприлад, що дозволяє контролювати частоту та час роботи генератора. Захищений корпус генератора дозволяє експлуатувати його за будь-якої погоди, встановити його можна як на вулиці так і в спеціальному приміщенні.
Виробник Matari MB50 надає 24-місячну гарантію на обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 50 кВт |
| Максимальна потужність | 55 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Baudouin 4M10G70/5 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 145 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Споживання палива | 7 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2550 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Вага | 1300 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Рідинне |
- Ціна: 630 000 ₴

