
Дизельний генератор Matari MB 120 120/132 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MB120-1
1 070 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Трифазний (380В) дизельний генератор Matari MB120 – це високопродуктивна електростанція з номінальною потужністю 120 кВт (резервний 132 кВт). Є універсальним та надійним рішенням для резервного енергопостачання об’єктів різного призначення із середнім рівнем енергоспоживання.
Електрогенератор дизельний Матарі МВ120 комплектується альтернатором з мідною обмоткою. Автоматика (АВР) дозволяє здійснювати автоматичне введення резерву відразу після відключення об’єкта від основного джерела енергопостачання. Модель має електростарт, що істотно полегшує експлуатацію ДЕС для користувачів.
Переваги дизельної електростанції Matari MB 120
Генератор електрики Матарі МВ120 виготовлений у якісному металевому корпусі. Розмір генератора 3150х1100х1600мм та порівняно невелика вага у своєму класі (2010кг). Може встановлюватись на відкритих майданчиках або у спеціально обладнаних приміщеннях.
За продуктивність відповідає дизельний агрегат Baudouin 6M11G165/5. Він споживає близько 15,5 літрів дизеля на годину при середньому навантаженні в 60%. Наявність паливного бака 283Л забезпечує автономну роботу установки протягом 15-18 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 120 кВт |
| Максимальна потужність | 132 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Baudouin 6M11G165/5 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 20 л |
| Об'єм паливного бака | 283 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Споживання палива | 15.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3150 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Вага | 2010 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Рідинне |
- Ціна: 1 070 000 ₴

