
Дизельний генератор Matari MB 160 160/176 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MB160-1
1 490 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Трифазний
Максимальна потужність: 176 кВт
Двигун: Baudouin Технічні характеристики
| Виконання |
У кожусі |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
176 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
160 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Трифазний (380В) |
| Напруга: |
220/380 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР є |
| Охолодження: |
Рідинне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
Baudouin 6M16G220/5 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Дизельний генератор |
| Обсяг паливного бака (л): |
400 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
18 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
1500 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
24 л |
| Тип запуску |
Електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
3700x1250x1800 |
|---|---|
| Маса, кг |
2630 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
68 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |
Дизельний генератор Матарі МВ160 – це потужна трифазна дизельна електростанція. Комплектується альтернатором із мідною обмоткою. Забезпечує напругу 220/380В, має номінальну потужність 160 квт (резервну 176 квт). ДЕС призначений для резервного енергопостачання об’єктів із середнім рівнем енергоспоживання.
Модель дизельного генератора Matari MB160 з автозапуском дозволяє виконувати автоматичне введення резерву при припиненні подачі електрики на об’єкт від основного джерела. Також запуск здійснюється електростартом, що суттєво полегшує експлуатацію електростанції для користувача.
Електрогенератор дизельний Matari MB160: переваги
Ключовою перевагою генератора електрики МВ160 є його висока надійність та хороша продуктивність. Модель укомплектована перевіреним агрегатом Baudouin 6M16G220/5, що споживає при 60% навантаженні ≈ 18 літрів дизеля на годину. Наявність 400 літрового бака дозволяє установці працювати повністю автономно протягом 18-22 годин і більше.
Вага установки – 2630 кг. Гучність у роботі до 68 дБа. Для запуску при негативних температурах, у електростанції передбачено підігрів сорочки двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 160 кВт |
| Максимальна потужність | 176 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Baudouin 6M16G220/5 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 24 л |
| Об'єм паливного бака | 400 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Споживання палива | 18 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3700 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Вага | 2630 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Рідинне |
- Ціна: 1 490 000 ₴

