
Бензиновий генератор Matari MH5000E 3/3,3 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MMH-05
21 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 3,3 кВт
Двигун: Matari Технічні характеристики
| Виконання |
Без кожуха |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
3,3 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
3 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Однофазний (220) |
| Напруга: |
220 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР немає |
| Охолодження: |
Повітряне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
Matari M225 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Обсяг паливного бака (л): |
13 л. |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
1 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
0.6 л |
| Тип запуску |
Ручний + електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
685*475*505 |
|---|---|
| Маса, кг |
58 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
72 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |

Бензиновий генератор Matari MH5000E – вдале поєднання надійності, продуктивності та комфорту експлуатації. Модель призначена для ефективного використання у різних ситуаціях: побутових, комерційних та виробничих умовах.
Matari MH5000E видає стабільне живлення за відсутності підключення до основної електромережі. Він оснащений синхронним альтернатором, що забезпечує надійну роботу однофазної напруги (220 В) із частотою 50 Гц. Резервна потужність установки – 3,3 кВт (номінал) 3 кВт.
Одноциліндровий 4-х тактний двигун Matari M225 (3000 об/хв), має повітряне охолодження, відомий своєю надійністю та довговічністю. Завдяки мобільній конструкції (685х475х505) та наявності транспортувальних коліс, генератор можна легко переміщати практично у будь-яке місце експлуатації.
Переваги бензинового генератора Matari MH5000E
У генераторі передбачений багатофункціональний контролер, що дозволяє контролювати: час роботи, навантаження та вольтаж установки. Будь то приватна садиба, будівельний майданчик або кемпінг, даний генератор підійде для різних цілей.
Matari MH5000E володіє практичними функціями, включаючи ручний запуск та електростарт, вони забезпечують додатковий комфорт використання. Також користувачі можуть розраховувати на досить тиху роботу Matari MH5000E – рівень шуму в роботі до 72 дБа (досить гарний показник серед однокласників).
Витрата палива при 60% навантаженні – 1л/годину, при баку на 13 літрів, гарантує понад 12 годин автономної роботи. Виробник надає повноцінну 2-річну гарантію на генератор Matari MH5000E, що підкреслює його надійність та якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari M225 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Висота | 505 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вага | 58 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
- Ціна: 21 000 ₴




