
Намет 2 місний Tramp Mountain 2 (v2) green UTRT-022
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-022-green
12 600 ₴
9 692 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Mountain 2 (V2) Зелений
Експедиційний двомісний намет Tramp Mountain 2 (V2).
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та додатковим вітро- снігозахистом по всьому периметру зовнішнього тента.
Відмінні характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінизм та зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
- алюмінієвий каркас
- додатковий сніго- вітрозахист
- 2 входи і 2 тамбури
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намета продубльовані антимоскітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- два вентиляційних клапана з можливістю відкривання зсередини намета
- всі шви проклеєні
- комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
- деальний для серйозних туристичних походів в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 2
Вага намета: 4.1 кг
Розміри: 300 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 43*20*20 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006, Ø 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намета: 100% дихаючий поліестер RipStop
Кілки: Алюмінієві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Експедиційні |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Посилені кути, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 46 см |
| Длина в упаковке | 21 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Експедиційні |
- Ціна: 9 692 ₴









