
Крісло розкладне Tramp з ущільненою спинкою та жорсткими підлокітниками 004
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-004
5 070 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Крісло розкладне Tramp з ущільненої спинкою і жорсткими підлокітниками 004
Крісло розкладне з ущільненої спинкою і жорсткими підлокітниками Tramp TRF-004 - комфортабельне розкладне крісло призначене для використання на рибалці, в кемпінгу і під час туристичних експедицій.
Дана модель крісла від Tramp дозволить Вам відчувати себе комфортно в будь-яких умовах відпочинку на природі.
У складеному вигляді крісло займає небагато місця і легко поміщається в багажник машини.
Особливості:
Крісло має жорсткі підлокітники, ущільнення на спинці і невелика кишенька для речей збоку.
Характеристики:
Розміри: 20 х 30 х 93 см (в упаковці)
Матеріал рами: Алюміній, діаметр ніжки 22 мм
Матеріал: Двошаровий oxford 600D Вага: 3,8 кг
Максимальне навантаження: 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
- Ціна: 5 070 ₴









