
Намет 3 місний Tramp Lite Wonder 3 олива
- Немає в наявності
- Код: TR_TLT-006.06-olive
5 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Lite Wonder 3
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Wonder 3 призначений для нескладних і нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі
у весняну, літню та осінню пору.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Є можливість встановлення козирка на стійках перед входом
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів весною, літом та осінню
Характеристики:
Вага: 4,1 кг.
Розмір: 220 х 220 х 230 см
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм+сталь 16 мм
Розмір в упаковці: 15 x 59 x 17 см.
Колір тенту: олива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 59 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 5 209 ₴









