
Термос TRAMP Expedition Line 1,2 л UTRC-028 olive
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRC-028-olive
1 570 ₴
1 210 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термос йде у комплекті з глухим корком з каналами для наливання в напівзакритому стані.
Така конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що значно зменшує втрати тепла при використанні.
Завдяки подвійним стінкам довго зберігає температуру як гарячих, так і холодних напоїв.
Виготовлено з легкого й міцного матеріалу.
Термос ззовні покрито молотковою фарбою, що забезпечує максимальний захист корпуса від подряпин і сколів.
Особливості:
Має додаткову пластикову чашку.
Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко вміщується в наплічнику чи портфелі.
У виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
Пожиттєва гарантія.
Температурні характеристики:
82°С через 6 годин,
72°С через 12 годин
58°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування проводилось при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 1,2 л
Висота: 30,5 см
Діаметр: 9 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 695 грам
Колір: чорний
Гарантія: Довічна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 612 г |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Ширина горловини | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дому |
- Ціна: 1 210 ₴
