
Намет 2 місний Totem Bluebird 2 (v2) одношаровий UTTT-015
- Готово до відправки
- Код: TR_UTTT-015
1 840 ₴
1 418 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Totem Bluebird. Легкий компактний одношаровий літній двомісний намет конструкції "будиночок" для нетривалих походів вихідного дня, риболовлі та відпочинку на природі.
Намет можна встановлювати або на сталевих стійках (входять в комплект) або на трекінгових палицях, або розтягувати за стовбури дерев.
Особливості:
- кострукція "будиночок"
- намет можна встановлювати на трекінгових палицях залишивши сталеві стійки будинку, заощадивши вагу
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- Великий вентиляційний клапан
- Усі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм. ст.
Каркас: сталь 16 мм
Вага 1,5 кг.
Розмір: 205 х 120 х 100 см.
Розмір в упаковці: 11 х 64 х 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Відсутній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 11 см |
| Длина в упаковке | 64 см |
| Ширина в упаковке | 11 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
- Ціна: 1 418 ₴









