
Намет 6 місний Tramp Brest 6 (v2) green UTRT-083
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-083
18 987 ₴
14 605 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Brest 6 (V2) - двокімнатний кемпінговий намет для відпочинку на природі, розрахований на комфортне розташування 6 людей. Збільшений тамбур дозволяє зручно розмістити меблі та речі. З одного входу до тамбура можна зробити козирок, який фіксується сталевими стійками. Для більш комфортного розташування та зручності прибирання всередині намету - підлога в тамбурі за необхідності знімається. Завдяки використанню комбінації фібергласу та сталі, каркас намета не лише міцний та надійний, а водночас і більш легкий.
Особливості:
- двошаровий намет, має два входи та дві кімнати, один великий тамбур
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- входи в тамбур оснащені москітною сіткою
- входи до спального відділення продубльовані москітною сіткою
- захисна спідниця від вологи й вітру
- проклеєні шви
- два великих вентиляційних вікна
- зйомна підлога в тамбурі
- світловідбиваючі відтяжки
- гачок для підвішування ліхтарика
- кишені для зручного розміщення речей
Характеристики:
Вага: 15 кг
Місткість: 6 осіб
Тент: 100% поліестер 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol Ø9.5/11 мм, Сталь Ø16 мм
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 1
Кількість кімнат: 2
Розмір в упаковці: ×× см
Розмір загальний: 585×220×200 см
Розмір одного спального місця: 180×210×160 см
Розмір тамбура: 215×220×200 см
Комплектація: намет, каркас, 2 стійки для козирка, кілочки, відтяжки, ремкомплект
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 14.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 14 605 ₴









