
Намет 4 місний Tramp Eagle 4 (v2)
- Готово до відправки
- Код: TR_TRT-086
19 018 ₴
14 629 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Eagle (v2)
Намет Tramp Eagle (V2) на два спальних відділення з окремими входами.
Протимоскітні сітки, якими продубльовані входи, надійно захистять вас від набридливих комах.
Самі приміщення мають великі вентиляційні вікна, завдяки цьому в наметі завжди буде свіже повітря.
Саме для цього ж підібрано і матеріал внутрішнього намету – 100% дихаючий нейлон.
Зовнішній тент намета Tramp Eagle 4 (V2) зроблено зі 100% поліестера з покрытием Dry Tech, здатного захистити вас і ваші речі навіть під час сильної зливи.
Також тент намета стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Дно намета виготовлено з міцного та надійного терпаулінга.
Для більш комфортного розташування та зручності прибирання всередині намету - підлога в тамбурі, за необхідності, знімається.
Завдяки використанню комбінації фібергласу та сталі, каркас намета міцний та надійний, але трохи програє по вазі. Загальна вага намета Tramp Eagle 4 (V2) складає 13,9 кг. Але для автомомілістів це не стане проблемою.
Особливості:
Двошаровий кемпінговий намет з двома спальними відділеннями
Входи спальних відділень продубльовані москітними сітками
Тент намета має додатковий сніго-вітрозахист
У намета Tramp Eagle (V2) 2 великих вентиляційних вікна
Всі шви намета проклеєні
Зйомна підлога з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Кількість місць: 4
Тент: 100% поліестер 75D/190T з покриттям Dry Tech PU, 4000 мм в. ст.
Внутр. намет Tramp Eagle 4 (V2): 100% дихаючий поліестер
Дно: армований поліетилен - терпаулинг (PE)
Каркас: фіберглас, Ø 9,5/11 мм
Входи: 2
Чотирьохмісний - 13.9 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вогнетривке просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 13.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 26 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюраврап |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Експедиційні |
- Ціна: 14 629 ₴



