
Сумка для розкладачки Tramp, поліестер
- Готово до відправки
- Код: TR_TRA-131
1 880 ₴
1 444 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для розкладачки Tramp, поліестер
Міцний чохол для транспортування розкладачок, кемпінгових і коропових крісел Tramp.
Підходить для розкладачок TRAMP CARP KING, TRAMP CARP, TRAMP WIDE CAMO, а так само для всіх коропових крісел.
Особливості:
Чохол забезпечений плечовою лямкою для перенесення.
Харктеристики:
Матеріал: Polyester 600D
Розмір: 83 х 94 х 25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 25 мм |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
| Довжина: | 970 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 400 мм |
| Тип | Сумка |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина | 870 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 400 мм |
- Ціна: 1 444 ₴
