
Намет 2 місний Totem Summer 2 (v2) одношаровий UTTT-019
- Готово до відправки
- Код: TR_UTTT-019
1 900 ₴
1 464 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Totem Summer 2 (v2)
Легкий одношаровий літній двомісний намет Totem Summer для нетривалих походів вихідного дня та відпочинку на природі.
Особливості:
- одношаровий намет
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 1,7 кг.
Розміри в упаковці: 10 x 62 x 16 см.
Розмір: 205 х 140 х 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
- Ціна: 1 464 ₴








