
Намет 2 місний Tramp Colibri Plus v2
- Готово до відправки
- Код: TR_TRT-035
8 580 ₴
6 600 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Tramp Colibri Plus 2 (V2) - універсальний двомісний намет для відпочинку. Завдяки особливій конструкції каркасу (основні дуги перетинаються в двох місцях) модель має підвищену стійкість до вітру. Обладнаний містким основним тамбуром. Відмінне рішення, як для походів, так і для відпочинку на природі, для тих, хто хоче надійний намет з оптимальним поєднанням комфорту.
Призначення: намети серії Colibri спеціально створені для любителів піших походів чи велосипедних мандрівок в літню, весняну й осінню пору. Вони також стануть в нагоді і мотоциклістам, і мисливцям. Невелика вага, міцність та висока зручність конструкції - все це відмінно підійде кожному шукачеві пригод!
Особливості:
- двошаровий намет з двома входами
- збільшений основний тамбур з одного боку та стандартний з іншого
- легкий у встановленні
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- входи до спального відділення продубльовані москітною сіткою
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- проклеєні шви
- два вентиляційних клапана
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- в комплекті кілочки та ремкомплект
Характеристики:
Вага: 4,4 кг
Місткість: 2 особи
Матеріал тенту: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 340×230 см
Розмір внутрішнього намету: 220×140×115 см
Розмір в упаковці: 23×60×16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 2 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вогнетривке просочення, Тамбур, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 230 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 6 600 ₴


