
Комплект Пальник UTRG-047 + Картридж 230гр UTRG-003
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRG-047+UTRG-003
2 070 ₴
1 595 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Газовий пальник виносного типу з гнучким шлангом Tramp UTRG-047 - економічний, має надійну стійку конструкцію (для різноманітних поверхонь), що витримує вагу до 12 кг і дозволяє готувати їжу в посуді об'ємом до 10 літрів. Конфорка додатково захищена вбудованим вітрозахисним екраном та захисною сіткою, які збільшують ККД та забезпечують стабільність полум’я. Обладнаний ніпелем для запобігання втрати палива при кожному підключенні чи відключенні газового картриджа (балона).
Особливості:
- стійкий та економічний
- виносна конструкція зі шлангом
- вбудований вітрозахист
- без п'єзопідпалу
- регулювання потужності полум’я
- велика площа опорних ніжок
- призначений для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
- є можливість підключення пальника до цангового (штокового) балону Tramp UTRG-001 за допомогою перехідника Tramp UTRG-018
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній, мідний сплав
Вага пальника: 297 г
Потужність: 2900 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 г - 36 хв
230 г - 75 хв
450 г - 145 хв
Розмір в розкладеному стані: Ø17(опори для посуду)×9,5 см
Розмір в складеному стані: 9,2×8,5 см
Час закипання 1 л води: 3 хв 35 с
Комплектація: пальник, пластиковий кейс + газовий картридж
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.305 кг |
| Час безперервної роботи | 1.15 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2900 Вт |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Срібляста |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Час закипання 1л води | 3.35 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Об`єм | 0.23 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газова |
- Ціна: 1 595 ₴
